Wynajem luksusowych aut Katowice

Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Sosnowiec? Również na trasie.

Dream Cars to wypożyczalnia luksusowych aut w Katowicach oraz w najbliższej okolicy – dojeżdżamy do Rybnika, Gliwic, Sosnowca i Bielsko-Białej. Jeśli szukasz wypożyczalni, która jest w posiadaniu świetnych aut, a jej oferta deklasuje konkurencję – dobrze trafiłeś

Wynajem długo- i krótko terminowy

Samochód możesz wypożyczyć na godzinę,żeby przejechać się po mieście w niezapomnianym stylu. Możesz wynająć też na rok. Wybór należy do Ciebie – nasza wypożyczalnia aut Katowice to wolność decydowania o skali Twoich marzeń.

Bez kaucji, bez problemów

Wypożyczając luksusowe auto w Dream Cars nie musisz odkładać kilkunastu tysięcy na kaucje zabezpieczającą. Bądź ostrożny, baw się dobrze i tak – możesz ruszać już dziś.

Auta ubezpieczamy na wysokie sumy

Wiesz, mamy słabość do naszych maleństw. I umiemy o nie dbać. Ryzyko nie wchodzi w grę, więc wszystkie są ubezpieczone. Uważać musisz. Ale jedź na wydechu.

Auta na specjalne okazje

Wynajem luksusowych aut Katowice na wesele czy wieczór kawalerski,panieński? A może przejażdżka na 18-tkęczy 30-tkę? Prezent dla taty, kumpla? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami.

Znamy Twój biznes

Nasze auta występują w teledyskach, na targach i konferencjach.Wynajmujemy samochody wraz z kierowcą i tłumaczem, możemy umieścić na nim też logo Twojej firmy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

loading